Google AdWords

Kampanie reklamowe

 

 

Czym są kampanie linków sponsorowanch?

Jest to reklama wyświetlana nad wynikami wyszukiwania ( maksymalnie 3 pozycje) oraz po prawej stronie (lub u dołu). Linki sponsorowane są wywoływane po frazach kluczowych w odpowiednim kontekście, wpisywanych do wyszukiwarki, co zwiększa ich skuteczność i dopasowanie przekazu do odbiorcy.

 

Dlaczego warto?

97% użytkowników w Polsce korzysta z wyszukiwarki google i jest ona najważniejszym źródłem informacji o produktach i usługach. Uruchamiająć kampanię adwords możesz być pewien, że dotrzesz do właściwych klientów, a co najważniejsze klienci znajdują Twoją firmę w Google dokładnie w momencie, gdy szukają tego, co oferujesz.

 

Kampanie Google Display Network

Jest to reklama wykorzystująca kreacje graficzne (zwykle banery) w sieci reklamowej google. Reklama wyświtlana jest w odpowiednim kontekście, Twój przekaz kierowany jest do konkretnych grup docelowych, stron o kreślonej tematyce, dzięki czemu masz pewność, że zobaczą ją tylko osoby zainteresowane twoją ofertą.

 

Dlaczego warto?

Jeżeli chcesz zwiększyć zainteresowanie swoją marką to sieć reklamowa google jest dla Ciebie! Dzięki precyzyjnemu dotarciu do grupy docelowej zwiększysz świadomość marki w internecie, oraz możliwości przedstawienia swoich usług i produktów.

 

Co zyskujesz powierzając nam swoją kampanię?

– certyfikowanego Specjalistę Google Adwords, który maksymalnie wykorzysta potencjał kampanii , zadba o efekty, ponadto podpowie ci co możesz zrobić (poza kampanią) aby podnieść skuteczność samej kampanii i zmniejszyć koszty

 

Kampanie YouTube

Jest to reklama wyświetlana w trakcie przeglądanie treści lub przed ich obejrzeniem.

 

Dlaczego warto?

Czy wiesz, że serwis YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką w Polsce i na świecie? Dzięki reklamom na YouTube możesz wykorzystać efektywność reklam tv, bez angażowania milionowych budżetów! A za reklamę płacisz tylko wtedy, gdy zostanie obejrzana, a nie tylko wyświetlona. Dzięki zaawansowanym metodom możesz dotrzeć do ściśle określonego odbiorcy. Ale to już wiesz!

 

Co zyskujesz powierzając nam swoją kampanię?

– certyfikowanego Specjalistę Google YouTube, który maksymalnie wykorzysta potencjał kampanii , skupiając się na maksymalizacji efektów.

 

Ile kosztuje reklama adwords?

Ty decydujesz o kosztach. Początkowo możesz przeznaczyć na reklamę niewielkie sumy, jeżeli zauważysz, że reklama przynosi Twojej firmie zyski (a powierzając działania nam, możesz mieć taką pewność), możesz zwiększać budżety, a co za tym idzie częstotliwość wyświetlania reklam – oraz swoje zyski.

 

Jaka jest opłata za prowadzenie kampanii?

Za prowadzenie kampanii pobieramy prowizję. Wysokość opłaty jest uzależniona od długości umowy oraz Twoich miesięcznych wydatków na kampanię. W przypadku małych kampanii z niewielkim budżetem koszt prowadzenia kampanii zaczyna się od 300zł netto/mies.

 

Sprawdź efekty z działań promocyjnych w Google. Płać tylko za efekty – wyświetlenia, kliknięcia czy konwersje.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.